PAKMAYA DÜZCE FABRİKASI SOSYAL PROJELERİNE DEVAM EDİYOR... 24 Nisan 2018 Düzce – Bölgemizde yarattığı katma değerin yanısıra, Pakmaya sosyal ...           • 23 NİSAN’DA BAŞKAN AZRA TERZİ OLDU TBMM’nin açılmasının 98’inci yılı ve “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve &Ccedi...           • Vali Dağlının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesaji Değerli Düzceliler, Sevgili Çocuklar, Egemenliğin kayıtsız ve şartsız millete tevdi ...           • HALK EĞİTİM SERGİSİ KAPILARINI AÇTI Düzce Halk Eğitim Merkezi Öğretmeni Nazan Özçayan ve kursiyerlerinin yaptığı...           • CİNSİYET ADALETİ KONUŞULDU Düzce Üniversitesi tarafından “Dini Referanslar Eşliğinde Cinsiyet Adaleti” ...           • KIBRIS AK PARTİ’DEN DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI KIBRIS AK PARTİ’DEN  DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI Haber...           • YÖK, yeni YKS tarihlerini duyurdu YKS ne zaman yapılacak? Türkiye 24 Haziran 2018'de seçime gidiyor. Üniversiteye g...           • TBMM'de Erken Seçim Kararının Alınacağı Gün Belli Oldu TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, erken seçim kararının önümüzd...           • Düzce Valiliği Basın Bildirisi... Düzce Valiliği bir basın bildirisi yayınladı.Valililik basın bildirisinde şu ifadelere yer ve...           • İSTANBUL CADDESİNDE DENETİMLER SIKLAŞTIRILDI Düzce Belediyesi, yayalaştırılan İstanbul Caddesi üzerinde bisiklet ve motosiklet kullan...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 347104
Aktif: 18
Bugün: 818
Dün: 1172
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

Önümüzdeki Yerel Seçimlerde Muharrem Tozan Daha Güçlü.


 Önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimler için Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ı görmek isteyenlerin sayısı %75,  ilk araştırmayı biz yaptık. Araştırma   sonuçlarına göre Tozan, Gümüşovalı  seçmenin yüzde 75 ‘ine  göre başkan olmalı.Önümüzdeki yerel seçimlerde Muharrem Tozan  daha güçlü görünüyor.

 Yapılan  araştırma sonuçlarına göre, Gümüşova  seçmeni, yerel seçimlerde Gümüşova  Belediye Başkan adayı olarak Muharrem Tozan’ı görmek istiyor. Gerçekleştirilen araştırmada, çarpıcı sonuçlar göze çarpıyor. Araştırmaya  göre, 2014 yerel seçimlerinde oyunu AK Partiye vereceğini söyleyen seçmenlerin yüzde 75’i "Gümüşova  Belediye Başkan adayının kim olmasını istersiniz" sorusuna "Muharrem Tozan" cevabını veriyor. Aynı araştırma sonuçlarına göre, yerel seçimlerde AK Partiye ’ye oy vermeyeceğini söyleyen seçmenlerin %25 de, Muharrem Tozan’ın  Belediye Başkanı adayı olması halinde  AK partiye ’ye oy vereceğini ifade ediyor"

 

Haber tarihi: 04/08/2013
Haber Okunma: 3306
Haber Yorumları: 16


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: DÜZCE BELEDİYESİ TURİZM ROTASININ BELİRLENMESİNDE ETKİN ROL OYNUYOR
Sonraki: Ali İhsan Su Düzce Valisi olarak atandı...
Bu içeriğe yapılan yorumlar (16 Yorum)


16 - gümüşova esnafı 24/10/2013

muharrem tozandan başkası yalan


15 - belediyeci 09/10/2013

bu seçimlerde akparti muharrem tozanı çıkarmassa yin mhp kazanacak buna emin olun


14 - Alİ 12/08/2013

Nevzat KELEŞ, bende seni bir adam sanırdım. Hakkımı sana helal etmiyorum. Bu yazdığın yanlış bilgilerden dolayı seni Allah'a havale ediyorum.


13 - Yerin Kulağı Var 10/08/2013

Sayın gazeteci yazınızın cıktığı günden beri takip ediyorum.Araştırman hakkında bende bir araştırma yaptım.Araştırman üç aşağı üç yukarı doğrutelikte.Ancak Muharrem Tozan aday olacakmı? Söylentilere göre AK Parti aday yapmaz deniyor.Bunu merak edenlerin sayısıda fazla.Ak partinin adayı kim olacak?Bir sürü isimler dolaşıyor.Etrafta isimleri dolaşanlardan biri aday olursa AK partiden,seçim elden gider AK partinin elinden.Muharrem Tozan AK partiden aday gösterilmez ise yine aday olacakmı? Bunu merak ediyoruz.


12 - BİR GARİP 10/08/2013

TAZE KANLAR LAZIM, HİZMET EDENLER ALLAH RAZI OLSUN, GÖREVLERİNİ TAMAMLADILAR GİTTİLER, TEKRAR GELECEKLERSE, NİYE GİTTİLER, MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMA GAYRETİNDE OLANLARI İSE; UNUTMASINLAR BİR DE AHİRETLERİ VAR ... GEÇMİŞİ BURAKALIM YENİ, UFKU AÇIK, TAZE KANLARI DESTEKLEYELİM ....


11 - Can 09/08/2013

Sayın Gazeteci,sizin anketinizin nasıl yapıldığını bilmiyorum.Ben evimizde bir anket yaptım.Biz evde bayramın 1. günü akrabalarımızla bir anket yaptım.Beldi inanmıyacaksın ancak.Oniki oyun 10 tanesi Muharrem Tozan cevabını verdi.İki kişinin biri CHP diğeri MHP dedi.Sanırım sizin anketiniz doğru.Başarılarınızın devamını dileri.


10 - Gurbette 08/08/2013

Ah Gümüşovam yorumcusu,sizi tebrik ederim tamamen benim yapacağım yorumu yapmışsınız.Yazdığınız gibi bunlar hizmet yapmaya gelmemişler.Zararlarını cıkartmaya gelmişler.Bu insanlar eksi borç ile secim aldılar.Seçimdeki şahsi borçlarını kapattılar. şimdi artı ya çalışmaktalar.Bunları Gümüşova halkı biliyor sanırım.Aklıma gelmişken Gümüşova AK parti,CHP ve diğer parti ilçe başkanlarına seslenmek istiyorum.Sizler uyuyormusunuz.Neden bu olumsuzlukları dile getirmiyorsunuz.Söylesenizde bizde anlasak.???


9 - Ah Gümüşovam 07/08/2013

Bunlarda Allah korkusu yok,kuldan utanma yok yok oğlu yok.TOZAN a attıkları iftiraların mislisini kendileri yapıyor.Yaptığı bütün ihaleleri yandaş partisine veriyor istersede vermesin adamı oyarlar o koltuktada oturtmazlar.Emlak piyasasını ellerine geçirdiler malıgötürüyorlar.Hem TOZAN ın aldığı yerleri hemde eskiden 1 lira etmeyecek yerlerini gelenlere kaptırıyorlar.Bunlar ne kadar iş yapmadan reklam yapmayı seviyorlar.Üç araç aldılar kockoca araçlar sırf gesterme olsun diye meydanda tutuluyor birde pankart asmışlar.Dalçık hükümetin,elektrikler SEDAŞ ın,doğalgaz DERGAZIN,ağaçlar Orman dan neşmiş bu yapmış.Sırf bizi yaptı sansınlar diye işlerin başında görünüyorlar.Onca taş döşeli yolları adamlar mahfettiler milli servet gidiyor gıkları çıkıyor.TOZAN ın zamanında DOĞALGAZ çalışmasını adam gibi yapmadıkları için çalışmalarını durdurdu sırf yapılanı korumak için bunlarda onun yaptıklarını yok etmek için sanki vurun kırın diyorlar yazık.4 yıldır sokaklara çıkamazken üç araş alıp iki ağaç dikip taraftarlarının yolunu açıp iş yaptığını sanarak meydanlara indiler.Bu millet enayi değil hangi sihirli deynek değdide borç çok derken seçime 8 ay kala bunlar yapılmaya başlandı.Bu millet balık havızalı yapılanı çabuk unutuyor unutmas TOZAN ın yaptıklarını unutmazdı.Köşeye dönünceye kadar k.r ederler biraz koklattınmı vaat verdinmi senin yanındalar teşhisi koydum anlayışı bu seçim yemiyecek BOSTANCI.Yolunsonundasın.TOZAN olur veya başkası olur.TOZAN aday değilim diyor o da haklı 10 başkalarının yıkıklarını yoketti bir 10 yıl dabunun yıkıklarını temizlemeylemi uğraşçak.Bunun arkasıda toparlanmaz.Yolun açık olsun TOZAN Allah sanada yardım etsin BOSTANCI işin çok zor.


8 - Nermin 05/08/2013

Bu günlerde Gümüşovanın içinde direkler dikilmeye başlandı.Elektrik kabloları sedaş tarafından Bir milyon liraya karşılığında yer altına alındığı söylenmekte.Verilen para karşılığındada göstermelik ihale sedaşa verildi.Karşılığındada bu elektrik direkleri sedaşa yaptırılmakta.Bu nasıl anlayış?Paralarımızın nasıl çarçur edildiğini görmüyormuyuz??


7 - Alperen Arkadas 05/08/2013

Alperen arkadas yapılan hızmetlerı yarıstırmaya kalkarsak konusamazsınız bıle.Bostancının secım vaatlerınde verdıgı toplu konut projesı,sıseleme su,antrepo,yuksek okul kampusu kucuk sanayı sıtesı vs.temel attık,turkıyenın en ıyı mımarlarıyla anlastık gıbı gazetelere verdıgı demecler hala duruyor,Herhalde bıtırdıde bız gormedık,Tabı kendı yandaslarının yollarını yapacak ha batcıgıda muhalefet partısı olarak o yapmıstır.Tabı 4 sene yattı borc var cıgırtkanlıgı yaptı Sımdıde Muharrem TOZAN ı selemlar tepesındekı yerı aldı dıye agır cezada yargılatan arkadaslar sımdı o yerlerı bır bır satarak secım yarırımı yapıyor artı kımı resmı kımıde alttan emlakcılık yapıp yolu buluyor.Bu mıllet salak degıl hele hıc kor degıl.Projelerını yerıne getıremedıkce hazır yolları mahfettırıp yenıleyerek muharrem TOZAN ın yaptıklarının altında ezılmekten kurtulacagını sanıyor,Entrıkada yalandolanda bos vaet vermede bır numara bırde yandaslarından yedıgı tokatlar mukafatı,Kımı kıme anlatıyorsun.Reklamda ıse tek gecerım,Aldıgı aracları gostarma ıcın ılcede ılk secım turunu attırdı.Ha bırde alınan aracların karsılıgında yaptıgı yuklu borclar gelenın ımanını gevretır.TOZAN ın bıraktıgı borcada benzemez neyse TOZAN cok yer aldı gelende onları satar gıder, Yazdıklarınıza kendınız bıle ınanmıyor guluyorsunuzdur


6 - Nihal 05/08/2013

Nevzat bey iyi hoşda bu gün iş başındakiler hiçmi hizmet vermediler.Belediyeye kactane adam aldılar. Onları ekmek sahibi yaptılar.Buda bir hizmet değilmiki??


5 - alperen 05/08/2013

gümüşovada acılan yolları,yeni iş makinelrini,gümüşovayı ikiye ayıran yol projesini iptal edip dalcıgıda muharrem tozan yaptı unutmuşum?


4 - SA 04/08/2013

Muharrem başkan Gümüşovaya cok guzel hizmet yaptı.


3 - Gümüşova sevdalısı 04/08/2013

Nevzat abi sana inanıyorum.Ancak haber eksik.Gecen dönem ben Muharrem Tozana oy vermedim. Bu sefer verebilirim.Muharrem Tozan Gümüşovaya çok güzel hizmetler verdi.Haber eksik dedim abi eksik olan yaptığı hizmetleride belirtmeliydin.


2 - Sapaklı 04/08/2013

Gümüşova Fatih Mahallesi olarakta bizler Muharrem Tozan Diyoruz.


1 - Gumusovalı 04/08/2013

Bu haber eksik.Bence %90 Muharrem Tozan diyorum.Çünkü kahvelerde,işyerlerinde sokakta ve evlerde Gümüşovalı Muharrem Tozan diyor.Nedenine gelince Muharrem abinin yaptığı hizmetlerin dışında Gümüşovaya hizmet yapılmadı.
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

 

Hoşgeldiniz.