İstatistikler
Toplam: 1553836
Aktif: 32
Bugün: 8
Dün: 2686
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

KELEŞ: İYİ LİSTE İYİ PARTİ’DE. SEÇİMİ KAZANACAK MECLİS LİSTESİNİN BİZDE OLDUĞUNU BÜTÜN DÜZCE GÖRÜYOR.


 

SEÇİM KAMPANYASINI PROFESYONEL BİR EKİPLE SÜRDÜREN İYİ PARTİ, YEREL SEÇİM STRATEJİ VE İLETİŞİM TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR.
İYİ PARTİ TEŞKİLATI KELEŞ’LE OMUZ OMUZA
İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı 31 Mart 2024 Yerel Seçim Kampanya ve Seçim İletişim Stratejisi toplantılarını sıklaştırdı. Turan Otel toplantı salonunda gerçekleştirilen kampanya iletişim toplantısına, İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş ve Düzce İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’in yanısıra tüm ilçe ve belde belediye başkan adaylarıyla teşkilat başkanları da katıldı. Seçim kampanyasıyla ilgili kritik bilgilerin paylaşıldığı toplantıda strateji ve iletişimle ilgili özel bir sunum da gerçekleştirildi. Seçim stratejilerinin paylaşıldığı toplantıların bu bölümünde adayların kampanyaya katkıları, ve kampanya iletişim stratejisinin içeriği üzerinde duruldu.
KELEŞ VE ER’DEN İYİ PARTİ TEŞKİLATLARINA YENİ HEDEFLER
Turan Otel'de gerçekleşen seçim iletişim buluşmasında seçim kampanyasını koordine eden profesyonel ekip tarafından bir de sunum yapıldı. Basına kapalı yapılan toplantıda kritik bilgiler paylaşıldı. Toplantı ve sunum boyunca, adaylara ve teşkilata seçim süreci ve seçim kampanyası hakkında yapılması gerekenler ve fırsatlar detaylı bilgilerle donatılmış profesyonel bir sunumla aktarıldı, stratejik iletişim ve halkla ilişkiler konularında da kapsamlı bir sunum yapıldı. Başkan Keleş ve Başkan Er tarafından tüm adaylara ve teşkilata yeni hedefler tanımlanırken, sunumu ilgiyle takip eden adaylar ve il yönetimi hem birbirleriyle hem de seçim kampanyasını koordine eden profesyonel ekiple fikir alışverişinde bulundu. İYİ Parti'nin seçim sürecindeki başarısını arttırmak için yeni fırsatlar sunan toplantıya katılanlar Başkan Keleş’le omuz omuza çalışmaktan memnuniyet duyduklarının, seçim kazanma hedeflerine ulaşma yolunda kritik toplantılardan birine daha katılmaktan da son derece mutlu olduklarının altını çizdiler ve parti yönetimine teşekkür ettiler.
BAŞKAN ER: BİZ BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ.
Yapılan sunumun ardından kürsüye gelen İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er “Ben siyasetin mektebini okumuş bir il başkanıyım. Sahayı bildiğim kadar siyasetin tarihini ve teorisini çalışmış bir siyasetçiyim. Bu dönem ve bu seçim, tarzı ve sonuçları bakımından tarihe geçecek son derece ilginç ve heyecanlı bir seçim olacak. 6 buçuk yıldır yürütmekte olduğum İl başkanlığım döneminde yaşadığım en heyecanlı seçim bu seçimdir. Yedi aydır sahadayız, arkadaşlarımız her gün bizimle beraber sahadaydılar, hiç dağılmadılar, eksilmediler. Hepsini alkışlıyorum. Bu konsantrasyon ve motivasyonla bu teşkilat ve tabii en güçlü aday Mehmet Keleş 31 Mart’ta bizi zafere taşıyacaktır. Starımız Keleş’tir. Bu seçim Keleş’in seçimidir. Tüm teşkilat koşulsuz olarak var gücüyle Keleş’in yanındadır. Kampanyamızın gücü her geçen gün artıyor. Halkımızın desteği de her geçen gün artıyor. Biz bu seçimi kazanacağız” dedi.
BAŞKAN KELEŞ: SEÇİMİ KAZANMA KONUSUNDA ŞÜPHEMİZ YOK
İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş “En iyi liste İYİ Parti’nin listesi. Seçimi kazanma konusunda şüphemiz yok. Kimsenin asla bir şüphesi olmasın! Bu seçimi kazanacağımıza bütün kalbimle inanıyorum.” şeklinde başladığı konuşmasında “Sizlerin adayı olmaktan gurur duyuyorum. Bedenimle neredeysem, kalbimle de orada oldum ve olmaya da devam edeceğim. İyi bir ekiple çalışıyoruz. Çok iyi bir meclis listesi oluşturduk. Düzce’de herkesin konuştuğu, en beğenilen meclis listesi İyi Partinin meclis listesidir. Bu meclis listesi kaos ve kargaşanın listesi değildir. Ortak aklın ve huzurun listesidir. Düzce halkının umudunun listesidir. Düzce’de seçimi kazanacağız, bir pencere açacağız ve Düzce derin bir nefes alacak adeta oh diyecek. Bütün Türkiye’ye örnek bir sonuç çıkacak Düzce sandıklarından. İl Başkanımıza siyasi aklı ve nezaketi için huzurunuzda teşekkür ediyorum. Hemfikir olduğumuz, her kesime dokunan, Düzce’yi her anlamda temsil etme yeteneğine sahip, Düzce’ye hizmet etme kabiliyetini taşıyan muazzam bir meclis listesi yaptık. Hep birlikte inşallah 31 Mart gecesi Anıt Park meydanında bütün Düzcelilerle birlikte birbirimize sarılarak seçim zaferimizi kutlayacağız.” dedi.

 

 

Haber tarihi: 28/02/2024
Haber Okunma: 104
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: BAŞKAN ÖZLÜ DÜZCE’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR
Sonraki: KELEŞ GÜNÜN HER SAATİNDE SAHADA
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


Site İçi Arama
Köşe Yazıları
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Fotoğraf Galerisi

egazete
7 fotoğraf

REKLAM
1 fotoğraf
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Diller

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal

 

m

Hoşgeldiniz.

 

 e-mail adres

duzcegercek81@gmail

.com