Bu Gün Yasdayız.... Başbakan Ahmet Davutoğlu, Peşaver'deki bir okula düzenlenen baskında öğrenciler ile &oum...           • Cumayeri’nde yoğun sis var.   Düzce’nin Cumayeri ilçesinde  kesiminde etkili olan yoğun sis neden...           • Ahmet İpek Görevi Seyfettin İlhana Devretti. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Kongreleri başladı. Cumayeri ilçesinde tek li...           • Susuzluk Sorununa Çözüm Olacak Dev Bir Adım. Gümüşova Kaymakamı Baygüven, Gümüşova ilçesinde su probleminin &cc...           • Gümüşova AK Parti İlçe Kongresi Ardından Hazırlanan Yönetim listesine Köy Muhtarlarından Tepki Var.  Düzce'nin Gümüşova ilçesinde 30.11.2014 tarihinde yapılan Ak Parti İl&...           • DÜZCE DAHİL 50 İLDE ÖNSEÇİM YAPILACAK   2015 yılında yapılacak seçimleri hayati önemde gören CHP'nin, aday belirl...           • Onur Plastik Uluslar Arası Pazarda. Gümüşova Hacıkadirler Köyü mevkiinde kurduğu fabrika ile plastik ambalaj sekt&...           • Kanlı Hesaplaşma:Bir ölü Bir yaralı   Alacak verecek meselesi Düzce'de kanlı bitti. Terk edilmiş fabrikadaki hesaplaşmada 1...           • BİRDAL GÖREV TAZELEDİ. Ak Parti Cumayeri 5.Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Musa Birdal göreve devam etti. Ko...           • BURASI CUMAYERİ GAZETESİ çok yakında yayın hayatına başlayacak.. Düzce Gerçek Gazetesi , Çağdaş Gümüşova Gazetesi ve Burası Cumayeri G...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 100300
Aktif: 5
Bugün: 139
Dün: 400
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 17613
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

       

         Nevzat KELEŞ

 Genel Yayın Yönetmeni

       

          Samet ATAR

             Muhabir