Bayrağa Zarar Verildi. Genelkurmay Başkanlığı, Düzce'de 28 ekim 2014 tarihinde bir okulun bahçesindeki  ...           • BEN HAKEMİM. AK Parti Düzce eski Milletvekili Celal Erbay, Ak Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu’nun &...           • Meteoroloji'den Düzce için kuvvetli yağış uyarısı geldi. Meteoroloji'den Düzce için kuvvetli yağış uyarısı geldi. Yerel olarak kuvvetli olması ...           • 24 DERSLİKLİ OKUL YAPTIRACAK. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Düzce’de y...           • Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e Övgü. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bir dizi programa katılmak &...           • TELEFON DOLANDIRICILARINA KARŞI DİKKATLİ OLUN! Ülkemizde cep telefonu kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte dolandırıcılar, kendilerini kam...           • Şengül Ailesinin Acı Günü Düzce Özel İdaresi eski Müdürlerinden İzzet Şengül  bugün merke...           • Düzce Ceza Evi Çilimliye Taşındı. Düzce cezaevi kapandı, yeni yapılan Çilimli’deki cezaevine taşındı. Adalet ...           • Cumhuriyet Bayramı Tören İle Kutlandı. Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Düzce’de de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ç...           • Millet Vekili İbrahim Korkmaz’dan Kaşıkoğluna cevap. AK Parti Düzce Millet Vekili İbrahim Korkmaz ,’’Böyle Konuşan Kişinin Ü...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 97404
Aktif: 4
Bugün: 209
Dün: 213
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 17239
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

       

         Nevzat KELEŞ

 Genel Yayın Yönetmeni