Cumayerini Sinekler Bastı. Havanın mevsim normallerinin üstünde seyrettiği bu günlerde  Cumayeri’nd...           • RESMİ AÇILIŞI YAPILACAK. Gümüşova Kaymakamlığı  tarafından yaptırılan ve Gümüşova  Şehir Stad...           • Yeni kimliklerin ücreti belli oldu. Aralık ayından itibaren dağıtılmaya başlanacak olan 'Akıllı Kimlik Kartı'yla birlikte, 1976 yılınd...           • DÜZCE’DE ÇIKAN YANGIN VATANDAŞLARA KORKULU SAATLER YAŞATTI DÜZCE’DE ÇIKAN YANGIN KORKULU SAATLER YAŞATTI Düzce’de gece ge&ccedi...           • ARİF DOĞAN, DÜZCE'DE TOPRAĞA VERİLDİ.     Cumayeri’nin damadı emekli Jandarma Kıdemli  Albay Arif Doğan, Düz...           • Sırtpınar Köyünde Bir Kişi Silahla Yaralandı. Düzce’nin Cumayeri ilçesine bağlı Sırtpınar köyünde  silahlı yara...           • Cumayerinin damadı olan Emekli Albay Arif Doğan, tedavi gördüğü GATA'da hayatını kaybetti. Emekli Albay Arif Doğan, tedavi gördüğü GATA'da vefat etti. Bir röportajında J...           • Ordulu Karadere Köyün'nde Cinayet. Düzce'nin Cumayeri ilçesi  Ordulu Karadere Köyün'nde cinayet... iki kiş...           • ORYANTASYON SÜRECİ, HEDEF BELİRLEME VE MOTİVASYON SEMİNERİ. Gümüşova Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerine 14.10.2014 Salı günü; 09:...           • Bolu Dağı Tüneli Kapatılıyor. Türkiye’nin önemli geçiş güzergahlarından TEM otoyolunun Bolu Dağı T&u...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 96936
Aktif: 8
Bugün: 171
Dün: 234
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 17187
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

Nevzat Keleş Gen.Yayın Yönetmeni