Düzce Üniversitesi Senatosundan Örnek Davranış. .Düzce'ye ve üniversiteye geçmişte önemli hizmetlerde ve katkılarda bulunan ...           • Söylediği Şarkı Salondakileri Hüzünlendirdi. Düzce'nin Gümüşova ilçesi İMK Anadolu lisesi 11/B sınıfı öğrencisi...           • Başkan Keleş,''Söz verdiğimiz tarihten bir ay önce bu tesisi açmak bize mutluluk verdi.'' Düzce-Yığılca yolu üzerinde Hecinler mevkiinde yapımına geçen yıl başlanan Katı A...           • 'Katı Atıkların Bertaraf' tesisi tamamlandı. Düzce'nin genel olarak en temel sorunlarından biri olan 'Katı Atıkların Bertaraf' tesisi ...           • Öğretmenlerimiz siyasi atamalara kurban gitmişlerdir. 24 Kasım Öğretmenler günü ile birlikte öğretmenlerin sorunlarına dikkat &ccedi...           • Yerel basının zorlukları Yerel basının zorlukları Yerel basının zorluklarını yaşayan bilir. Hergün düzenli olara...           • Haddini Bil Ey Oğul. Düzce 'nin Akçakoca ilçesi Ak Parti Akçakoca İlçe Kongresinde İl ...           • AKBULUT BASINI SEVEMEDİ.  İl Genel Meclisi Başkanı Şinasi Akbulut yine basına sansür uygulamaya kalkarak Basını s...           • AK Parti Gölyaka İlçe Kongresi yapıldı. İlçe kongreleri bugün Gölyaka’da  başladı. Necmi Kap’ın tek aday...           • Uluslar Arası Düzce Tarih ve Kültür Sempozyumu başladı Düzce Üniversitesi, Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi işbirliğinde Uluslarara...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 98907
Aktif: 8
Bugün: 294
Dün: 308
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 17427
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

       

         Nevzat KELEŞ

 Genel Yayın Yönetmeni

       

          Samet ATAR

             Muhabir