Sürücüler dikkat! Kurallara uyunuz, bayram kabusunuz olmasın.  Her yıl  Kurban Bayramlarının sevincini hüzne döndüren trafik kazaları b...           • Acının Böylesi Görülmedi.Ana Bababa Ayni Gün Vefat Etti DÜZCE'nin Cumayeri İlçesi'nde 76 yaşındaki Hasan Özdemir dün öğle saatl...           • GENEL YAYIN YÖNETMENİMİZ KELEŞ’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI.  Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Keleş Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımlayara...           • Kabuklu Fındık Piyasada 15 Lira Oldu. Eski Fiskobirlik Müdürü Nevzat Keleş yaptığı açıklamada, "Serbest piyasada f...           • Özel Düzce Sağlık Meslek Lisesi Eğitime Başladı.  Çilimli sapağın'da Özel Düzce Sağlık Meslek Lisesi, eğitime başladı.  ...           • Kaymakam Baygüven ,Herkesin Sevgisini ve Saygısını Kazandı. Düzce’nin Gümüşova  Kaymakamı  Faruk Bülent Baygüven geld...           • Vali Topaca Gümüşova’da Taziye Ziyaretinde Bulundu. Daha önceleri Düzce Valisi olarakta görev yapan KocaeliValisi Ercan Topaca Güm...           • Keleş Ailesinin Acı Günü. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş' in Kayınpederi Rıza Tokaçoğlu vefat etti. Toka&cc...           • Fındık Fiyatı Tırmanışa Geçti. Bu gün fındık fiyatı tırmanışa geçerek 13.00 Tl ye çıktı.Fındık alıcıları bu g&...           • GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI. Düzce’de 19 Eylül Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıt...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 95735
Aktif: 3
Bugün: 66
Dün: 348
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 17068
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

Saffet Arslan

Tel:0380 735 35 30

GÜNDOĞDU

OTO LASTİKTAMİRİ

YOL SERVİSİ

MUSTAFA GÜNDOĞDU

0535 211 15 22