Orkun Türkmen Pak Maya Fabrikası Müdürü Oldu. Düzce'nin Cumayeri İlçesinde bulunan Pak Maya Fabrikası müdürü Naci S&o...           • Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Keleş, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.   Gazetemizin  Genel ayın Yönetmeni Nevzat Keleş , Kadir Gecesi nedeniyle bir ...           • Gümüşova’da Bonzai” gençleri pençesine almaya devam ediyor.  Türkiye'de Giderek Yaygınlaşan Ölümcül Uyuşturucu: “Bonzai” ...           • Cumayeri Halkı Grevdeki İşcileri Destekliyor. Bu gün ,Cumayeri Tuzlak kıran mevkiinde Cumayerinin en güzel yerine en az beşyüz iş...           • Nevzat Keleş Grev Yapan İşçileri Ziyarette Bulundu Cumayeri’nde ’de bulunan Anadolu Rulman fabrikasında Türk Metal  sendikası i...           • Örnek Bir Davranış. Düzce Merkez Çerkez Taşköprü Köyü’nde “şehit ve gazile...           • Para kazanmak çok güzel...Ama her şey para ile de olmuyor... Para kazanmak çok güzel... Ama her şey para ile de olmuyor...diyen Cumayeri çe...           • Atatürk'ün Selamlar Köyü'ne gelişinin 80. Yıldönümünün bu yılda Ramazan ayına denk gelmesi sebebi iftar verildi. Atatürk'ün Selamlar Köyü'ne gelişinin 80. Yıldönümünün bu ...           • Zevkle Dinlenen Sahur Sohbeti. Düzce  İl Jandarma Alay Komutanı  Albay Ramazan Akça Gümüşova &Cce...           • Anadolu Rulman Fabrikası İşçileri Grevde. Cumayeri’nde Anadolu Rulman Fabrikası ile Türk Metal Sendikası arasında toplu sözl...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 90038
Aktif: 3
Bugün: 231
Dün: 243
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 16595
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

Saffet Arslan

Tel:0380 735 35 30

GÜNDOĞDU

OTO LASTİKTAMİRİ

YOL SERVİSİ

MUSTAFA GÜNDOĞDU

0535 211 15 22