Müjgan Çakman C.H.P.İl Başkanı Oldu.  Nurettin Türkmen’in istifasının ardından boşalan il başkanlığı görevine M&uu...           • C.H.P.Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin Keleş’i Telefonla Aradı, C.H.P.Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin CHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Nevzat Keleş’i...           • İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin Tamamını Değişti... İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin tamamı değişti Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ...           • BÜYÜK ŞEHİR GİBİ DÜŞÜNECEĞİZi Belediye Başkanı Mehmet Keleş Düzce’yi bir bütün olarak düşünü...           • Ömer Küçük Başkan Keleş'i Ziyaret Etti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Ömer Küçük ve MHP Teşkilatı'nı mak...           • Düzce Türkiye’nin Hollywood’u olacak. Türkiye’nin Hollywood’u olacak Belediye Başkanı Mehmet Keleş Düzce’yi...           • Teşkilat istifa etmez ve üyeler partiden ayrılmaz ise ben istifa edeceğim. CHP Belediye Başkan Adayı Nevzat Keleş , başarısızlığın faturasını teşkilata kesti ve “ö...           • OLUMSUZLUK BİZLERİ YILDIRMAZ. 30 Mart yerel seçimlerin ardından sessizliğini koruyan partilerden biri olan CHP’de t...           • Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Kutlu Doğum Haftası nedeniyle mesaj yayınladı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında &ldqu...           • İNTİBAK GÜNDEMDE Temmuz ayında enflasyon farkı alacak olan emekliler çıkacak bir intibak yasası ile maaşlar ...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 82761
Aktif: 5
Bugün: 108
Dün: 249
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 15252
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ