50’ŞER KİLO FINDIK BAĞIŞ YAPALIM BİRLİĞİMİZİ KURTARALIM 50’ŞER KİLO FINDIK BAĞIŞ YAPALIM BİRLİĞİMİZİ KURTARALIM Cumayeri ilçesinde fındık &u...           • Düzce İl Emniyet Müdürü İstifa Etti. Henüz 3,5 ay önce göreve başlayan Düzce İl Emniyet Müdürü Ayhan...           • Düzce AK Parti Millet vekili İbrahim Korkmaz Böyle bir tecrübeyi Düzce'ye kazandırdık dedi. Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine Gümüşova Eski Belediye ...           • Tozan İl Özel İdare Genel Sekreteri Oldu. Kenan Üstünel'in emekliye ayrılması ile birlikte boşalan ve aylardır Vali Yardımcısı Erd...           • Düzce de 23 Nisan Coşku İle Kutlandı.   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 94. kuruluş yıldönüm...           • 'Bu Ağaç Katlıya mı Kime Rant Sağlayacak? Düzce'nin Cumayeri ilçesi orta mahallede Şeker Ahmet tepesi adı ile bilinen ve Molla A...           • Maçta Sağlık Memurunun ve Ambulansın Olmaması Tepkilere Neden Oldu. Bu gün Cumayeri Şehir Stadında Oynanan Maçta Sağlık memurunun ve ambulansın olmaması s...           • Tuna'nın İlk İcratı.... Çiçeği burnundaki Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna’nın ilk icratı ,Eski Be...           • Cumayeri Spor Kazanmayı biliyor 3-2.  Cumayeri Spor Kendinden Emin olarak oynadı.Cumayeri Şehir stadında Cumayeri spor bu gün...           • Tartışma Sonucu Bir Ölü Bir Yaralı. Beyciler Kavşağı'nda  Araçlarını sağa yanaştıran biri polis iki sürücü ...           
Anket
İstatistikler
Toplam: 83493
Aktif: 4
Bugün: 137
Dün: 233
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ


BÜYÜK MELEN PROJESİ İSTİMLAK BEKLENTİSİ

 

Büyük Melen Barajı inşası çalışmaları nedeni ile hareketli günler yaşayan Büyük Melen Etrafındaki köylerde’ki halkın , istimlak  hakkında duyum aldıklarını söylemeleri bir anda köylerde  gündem yarattı.

 

İnşaat çalışmalarının tamamlanma süreci ile ilgili bilgi aldıklarını vurgulayan Vatandaşlar “Öğrendiğimize göre bu yıl içinde temel çalışmaları başlayacak aralıksız devam edecekmiş. Bir taraftan inşaat sürerken diğer taraftan da  Ortaköy beldesin de yeni istimlaklar yapılacak ve 2015 yılı başlarında barajda su tutulmaya başlanacakmış. Dokuz değirmen köyüne üç km kalaya kadar İstanbul’a su temin projesi kapsamında yapılan baraj vatandaşı istimlak beklentisi içine sokmuş idi .Ancak görünen o ki istimlak sadece Ortaköy  ve çok yakın civarını kapsamaktadır. Dokuzdeğirmen köyüne  kadar istimlak yapılacağı söylentileri asılsızdır. Vatandaşımız boşuna  ümitlenmesin diye konuşdular.Diğer yandan da Edinilen bilgilere göre ‘’Dokuz değirmen köyü’ne üç km kalaya kadar Baraj havzası kabul ediliyor ve üstüde koruma havzası kabul edileceği söylentileri yapılmaktadır.Bu bölgelerde hiçbir vatandaşın yerinin istimlakı söz konusu olmayacağı söylentisi Büyük melen çevre köylerde tedirginlik yaratmaktadır. ‘’diye konuştular.

 

Haber tarihi: 07/11/2011
Haber Okunma: 15399
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: KAYNAŞLI'DA BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ BOZULMADI
Sonraki: Vali Vasıf Şahin'in Bayram Mesajı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - onur 13/02/2013

ne parası gamze :)


1 - gamze çiloğlu 11/02/2012

temel atılmadan paraların odenmesını istıyoruz
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Nevzat KELEŞ

Nevzat Keleş

Genel Yayın Yönetmeni